Gargamel powraca z filmem!

Gargamel powraca z filmem!

Stało się to, co kiedyś musiało się stać. Nie, to nie jest jeszcze ten moment, kiedy ktoś zakupił licencję do WinRara, ale powrót Gargamela na YouTube to też nie byle co. Zwłaszcza, że twórca już kilka miesięcy temu zapowiadał, że wkrótce to się stanie. Nareszcie doczekaliśmy się.


Na tapetę swojego pierwszego filmu Gargamel wziął Mateusza Chmielarka, który zasłynął na YouTube głównie przez film, w którym spędził noc w domu swojej dziewczyny bez jej wiedzy. Nie trzeba być geniuszem, żeby domyślić się, że cała akcja była zaplanowana, czego nie omieszkał skomentować Gargamel:YouTuber celnie punktuje wszystkie potknięcia i nieprzemyślane posunięcia Chmielarka w filmach, które przyniosły mu największą popularność. Zauważa także, że początkowo Chmielarek tworzył bardziej wartościowe treści, które jednak nie były zbyt popularne, dlatego też zmienił swoje nastawienie do filmów, czego efekt jest mizerny. Zwraca także uwagę na promowanie lootboxów przez YouTuberów, które mogą mieć bardzo zły wpływ na młodych widzów.

Wielu internautów czekało na powrót Gargamela, który swoimi filmami często wprowadza sporo zamieszania na polskiej scenie YouTube. Niektórzy twórcy natomiast mogą nie być zbyt szczęśliwi z jego powrotu, gdyż są oni teraz narażeni na bezlitosne słowo konstruktywnej krytyki od Gargamela. Pytanie jednak, czy YouTuber będzie kontynuował swoją działalność na YouTube i powyższy film nie jest tylko jednorazową publikacją? Zapewne przekonamy się już wkrótce!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.