Gargamel nie odpuszcza - tym razem odpowiada na tłumaczenia Wardęgi

Gargamel nie odpuszcza - tym razem odpowiada na tłumaczenia Wardęgi

Sprawa Wardęgi i Gargamela trwa od dobrych kilku dni. Zaczęło się od filmu tego drugiego, który skomentował film Sylwestra. Później przyszedł czas na livestream SA Wardęgi z tłumaczeniami. Teraz obiecany materiał na temat zatrzymania Sylwka publikuje Gargamel.


Zapewne jesteście bardzo dobrze poinformowani w całej sprawie. Jeśli jednak coś do tej pory was w tym temacie ominęło, zapraszamy was do naszego poprzedniego artykułu, do którego przejedziecie klikając tutaj. To w nim komentujemy odpowiedź Wardęgi jak i przedstawiamy nasze poprzednie wpisy na ten temat.

Od czasu tej "dramy", kontakt między twórcami był utrudniony o czym Sylwester poinformował w poście na swoim profilu:Między innymi właśnie dlatego, w sobotę rano Sylwester rozpoczął livestream z przedstawieniem całego surowego materiału nagranego podczas zatrzymania na parkingu. Odnosi się on do każdej sekundy nagrań i porównuje je do poprzednich słów Gargamela.Tak jak Gargamel zapowiedział, dziś pojawił się jego materiał z odpowiedzią na słowa Wardęgi. Twórca komentuje poszczególne fragmenty tłumaczeń Sylwestra. Do tego dopowiada wiele nowego od siebie. Publikuje screeny, zdjęcia znaków parkingowych czy przypisy prawa. Zobaczcie materiał sami:Obecnie trwa livestream Sylwestra, który omawia cały powyższy film. Jak się okazuje, Gargamel w wielu sprawach nie ma racji. Wardęga zapowiada także, że ujawni screeny rozmów ze znajomymi twórcy - m.in. z Generatorem Frajdy.

(Transmisja została już zakończona. Póki co jej archiwum nie jest dostępne i nie wiadomo czy Sylwester postanowi je opublikować)Aktualizacja - 23:15 

Wardęga zapowiedział, że po nowym materiale Gargamela nie wyklucza rozpoczęcia sprawy sądowej. Nie powiedział jednak nic więcej na ten temat.

Aktualizacja - 23:21

Po obejrzeniu fragmentu filmu Gargamela, w którym twórca mówi, że to jego ostatni film podczas tej "dramy", Sylwester od razu zmienił zdanie. Zapowiedział, że nie zamierza w takim razie już dalej komentować tego co powiedział Gargamel i uważa sprawę za zakończoną.

Aktualizacja - 23:28 

Livestream Sylwestra dobiegł końca. W szczytowym momencie oglądało go ponad 26 tysięcy osób. Prawdopodobnie był to jego ostatni materiał na ten temat.

Aktualizacja - 23:57

Na profilu Wardęgi pojawił się post, w którym YouTuber powtarza słowa z końca transmisji uważając sprawę za zamkniętą. Przypomina przy tym, że propozycja wspólnego wyjazdu do schroniska jest nadal aktualna.Aktualizacja - 00:36

Wyżej umieszczona transmisja została już opublikowana. Teraz dostępna jest poniżej (w 1:22:00 rozpoczyna się analiza filmu). 

TEN ARTYKUŁ JEST NA BIEŻĄCO AKTUALIZOWANY - ODŚWIEŻ WKRÓTCE STRONĘ PO WIĘCEJ INFORMACJI


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.