Gdzie trenują najlepsi zawodnicy CS:GO? - Zobaczcie jak wyglądają ich gamingowe domy!

Gdzie trenują najlepsi zawodnicy CS:GO? - Zobaczcie jak wyglądają ich gamingowe domy!

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądają przygotowania najlepszych zawodników i ich drużyn do turniejów w CS:GO? Większość z nich trenuje w swoich "gaming house'ach", gdzie odbywają się ich bootcampy i treningi. Specjalnie dla Was wybraliśmy te "gamingowe" obiekty, które według nas są naprawdę warte uwagi. 


 

Virtus.pro 


Dla Virtusów własne miejsce treningowe było ostatnio czymś nowym. Ich wcześniejsze bootcampy odbywały się w zwykłych mieszkaniach, jednak w tym roku po raz pierwszy mieli oni okazję ćwiczyć jak inne drużyny, które z tego pomysłu korzystają już od dłuższego czasu. Yota Arena, w której trenowali zawodnicy, to istny raj dla graczy. Na miejscu znajduje się miejsce do ćwiczeń zarówno przed komputerem, jak i tych, w których naprawdę użyć trzeba siły. Gracze dostali również miejsce do odpoczynku po wyczerpujących przygotowaniach do zbliżających się turniejów. Więcej zdjęć znajdziecie w naszym artykule.
avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.