Gala FAME MMA w grudniu odbędzie się w Anglii

Gala FAME MMA w grudniu odbędzie się w Anglii

O FAME MMA jest w ostatnich dniach wyjątkowo głośno. Wszystko za sprawą kontrowersyjnej konferencji nadchodzącej, piątej edycji gali. Tymczasem, jeden ze współwłaścicieli FAME MMA ogłosił coś naprawdę wielkiego.


Krzysztof Rozpara oraz Michał 'Boxdel' Baron - współwłaściciele organizacji w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim dla MMAPLtv zdradzili, że w planach mają stworzenie gali za granicą. Jak się okazuje, nie będzie to jednak wydarzenie z polskim zawodnikami dla Polonii na wyspach, ale coś zupełnie nowego.

FAME MMA UK, bo taką nazwę nosi projekt, będzie odpowiednikiem FAME MMA jakie znamy w naszym kraju z przełożeniem na zagraniczne warunki i wraz z angielskimi przedstawicielami - zawodnikami, włodarzami, komentatorami czy lożą szyderców.Pierwsza gala FAME MMA UK odbędzie się już 14 grudnia w Newcastle. Na ten moment szczegóły gali i tego kto na niej wystąpi nie są znane, ale wkrótce stanie się to jasne. Organizatorzy pracują bowiem równolegle nad polską edycją FAME MMA jak i tą brytyjską. Jesteście ciekawi co z tego wyniknie?

Źródło: mma.pl 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.