JACK GADOVSKI ODWIEDZIŁ CDP.PL

JACK GADOVSKI ODWIEDZIŁ CDP.PL

Po premierze "WJAZDU NA CHATĘ" do CD PROJEKT RED wielu ludzi było zaciekawionych i zarazem podekscytowanych, że mogą obejrzeć jak tak naprawdę wyglądała praca nad serią gier o Geralcie z Rivii. Domagali się oni kolejnych ciekawych projektów ze strony twórcy. Jacek postanowił więc pójść za głosem nieustających próśb swoich widzów i odwiedził firmę, która co prawda gier nie tworzy, ale zajmuje się ich dystrybucją, co jest równie ważnym i odpowiedzialnym zajęciem.


Na łamach naszego serwisu pojawił się już artykuł na temat "WNCH" u CD PROJEKT RED, do którego możecie przejść klikając tutaj. Gratulowaliśmy w nim Jackowi ogromnego sukcesu jakim niewątpliwie jest okazja zobaczenia z bliska prac nad wielkimi ojczystymi produkcjami. Nie musieliśmy długo czekać na kolejny film, na którym Gadowski skierował swoje kroki na teren FSO (Fabryka Samochodów Osobowych), gdzie obecnie znajduje się studio cdp.pl (dawniej CD PROJEKT). Jest ono największym w Polsce dystrybutorem gier wideo takich firm jak Blizzard czy Konami. Zajmuje się także lokalizacją zagranicznych tytułów na nasz ojczysty język. Opublikowany dzisiaj film przedstawia jak wygląda praca ludzi w tej firmie i jak prezentuje się wnętrze samego budynku. Jeżeli jeszcze nie widzieliście najnowszego "WJAZDU NA CHATĘ" do cdp.pl zapraszamy poniżej:
My szczerze zazdrościmy i zarazem gratulujemy tego, że Jackowi udało się zorganizować wizytę w takim miejscu. Czekamy na więcej równie niesamowitych materiałów!


Podoba się Wam studio cdp.pl? U kogo chcielibyście następny odcinek? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.