G.F. Darwin oraz

G.F. Darwin oraz "7 metrów pod ziemią" z własnymi książkami

Nikogo nie dziwi już chyba fakt, że spora część twórców YouTube, wydaje swoje autorskie książki. Wczoraj do grona takich osób dołączyli twórcy dwóch bardzo wartościowych polskich kanałów YouTube. Mowa o G.F Darwin oraz "7 metrów pod ziemią".


O informacjach dotyczących pierwszych publikacji YouTuberów dowiedzieliśmy się wczoraj. Mimo tego, że twórcy obu kanałów wydają osobne książki o zupełnie innej tematyce, nieprzypadkowo podzielili się wiadomością z widzami tego samego dnia. Zarówno Rafał Gębura, założyciel kanału "7 metrów pod ziemią" jak i Marek Hucz i Jan Jurkowski z G.F. Darwin, swoje książki wydają w jednym wydawnictwie należącym do Radka Kotarskiego - Altenberg.

Rafał Gębura wydaje książkę pt. "Otwórz oczy". Premiera książki zaplanowana jest na 21 listopada tego roku. Jak mówi twórca, jego dzieło to efekt spotkań z 20 niezwykłymi ludźmi, którzy nie zdecydowali się udzielić wywiadu na kanale YouTube.
Rafał Gębura opisał w formie reportaży prawdziwe historie 20 osób, które w trakcie wielogodzinnych rozmów podzieliły się z nim swoimi niezwykłymi doświadczeniami. Ich porażająca szczerość pozwala lepiej zrozumieć i oceniać świat, w którym żyjemy. Książka przekazuje także praktyczne wskazówki od ludzi, którzy żyją w nietypowy sposób lub wykonują niszowe zawody.

W książce znajdziemy m.in. historie rzeźnika czy policjanta z wydziału cyberprzestępczości. "Otwórz oczy" Rafała Gębury kupicie w przedsprzedaży klikając tutajMarek Hucz i Jan Jurkowski - twórcy G.F. Darwin, wydają natomiast książkę pt. "To (nie) koniec świata". Jej premiera odbędzie się tego samego dnia co "Otwórz oczy" Rafała, czyli już 21 listopada. Dzieło zostało zapowiedziane w formie niecodziennego wywiadu na kanale YouTube. Wedle zapowiedzi, znajdziemy w niej nieopowiedziane historie bohaterów G.F. Darwin, w tym m.in. Rafała, Sławka, Basi i innych.
Oni nie postrzegają rzeczywistości tak jak my. Nie ograniczają ich czas ani przestrzeń. Mogą być wszędzie i nigdzie. Potrafią się teleportować, transformować, mumifikować, gloryfikować, licytować, a nawet być w kilku miejscach równocześnie i nie sprawia im to żadnej trudności. Dzięki temu potrafią wyrwać Cię skutecznie z Twojego codziennego świata – mozolnej pracy, przeziębienia i domu do posprzątania. Daj się im porwać!

Książkę "To (nie) koniec świata" w przedsprzedaży kupicie klikając tutaj


Zdecydujecie się na zakup którejś z tych książek? A może zainteresowały was obie zapowiedzi? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.