Friz i Wujek Łuki w DDTVN! Twórcy opowiedzieli o zbiórce dla medyków

Friz i Wujek Łuki w DDTVN! Twórcy opowiedzieli o zbiórce dla medyków

Dziś o godzinie 10:10 w programie "Dzień Dobry TVN" wystąpił Friz oraz Wujek Łuki! Karol wraz z Łukaszem opowiedzieli w nim o trwającej zbiórce charytatywnej na rzecz pracowników służby zdrowia. 


Jeśli jeszcze nie słyszeliście o całej akcji, już spieszymy z wyjaśnieniem. Na początku tego miesiąca, Ekipa Friza stworzyła zrzutkę, której celem jest zebranie pieniędzy na zakup potrzebnego sprzętu dla pracowników służby zdrowia. Zbiórka ma tym samym na celu wsparcie placówek medycznych w obecnie ciężkiej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa, która dotyka każdego z nas.

W dzisiejszym programie śniadaniowym stacji TVN, wystąpił Friz oraz Wujek Łuki, którzy wyjaśnili widzom na czym polega cała inicjatywa, opowiedzieli o wielkim wsparciu innych YouTuberów oraz ich widzów, a także zachęcili do dołączenia do tej szczytnej inicjatywy. W momencie trwania programu, zrzutka zebrała blisko 400 tysięcy złotych na ten cel, jednak jak powiedzieli YouTuberzy, po zaksięgowaniu najnowszych wpłat, oficjalnie na skarbonce wyświetli się kwota licząca pół miliona złotych!Wideo z dzisiejszego występu Friza i Wujka Łukiego w DDTVN obejrzycie pod tym linkiem. Jeśli jesteście natomiast zainteresowani wsparciem zbiórki, koniecznie kliknijcie tutaj

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.