Friz został wywieziony do innego kraju i zmuszony do powrotu na własną rękę

Friz został wywieziony do innego kraju i zmuszony do powrotu na własną rękę

Friz ze swoją Ekipą robi różne szalone rzeczy, ale tym razem zrobił coś  naprawdę niezwykłego. A raczej został postawiony przed faktem dokonanym i pozostawiony samemu sobie w Czechach. 


Ekipa Friza postanowiła sprawdzić zaradność YouTubera z Krakowa i bez poinformowania go o tym, wywieźć do Czech i zmusić go, by w ciągu 24 godzin wrócił do Polski. Zadanie było jednak o tyle utrudnione, że koledzy zabrali mu telefon i pieniądze, więc jedyne co przy sobie miał, to sprzęt do nagrywania oraz dowód. Zobaczcie, jak mu poszło:W oczach i głosie Friza naprawdę czuć było pewien niepokój związany ze znalezieniem się w zupełnie obcym miejscu, nie mając przy sobie nawet telefonu. Okazało się, że Wujek Łuki i Tromba zostawili go w Czechach - co udało mu się wydedukować po rejestracjach samochodów. Trudniejsze zadania jednak dopiero były przed nim, bo musiał zdobyć w jakiś sposób pieniądze na podróż powrotną oraz jedzenie i picie.

Nie pozostało mu nic innego, jak improwizować, co zresztą całkiem nieźle mu wyszło. Małymi odcinkami za pomocą autostopu przemieszczał się w kierunku Cieszyna, czyli miasta graniczącego z Czechami i Polską. Gdy tam dotarł do Katowic miał już tylko 60 kilometrów, a stamtąd do Krakowa została już ostatnia prosta. Po drodze Friz spotkał wielu ludzi, którym trudno było wytłumaczyć, co właściwie robi, ale niektórzy okazywali się bardzo pomocni, co pozwoliło YouTuberowi wrócić do domu.

Na sam koniec okazało się, że Friz pod domem dowiedział się o swoim zaginięciu, gdyż Wujek Łuki z Trombą odpalili streama, na którym wyjaśnili całą sytuację i powiedzieli, że Friz miał się odezwać do godziny 16, a tego nie zrobił, więc zaczynają się martwić. Akcja zakończyła się jednak pozytywnie, a Friz pewnie nie zapomni tej przygody do końca życia.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.