Friz wydał nowy singiel z gościnnym udziałem znanego rapera

Friz wydał nowy singiel z gościnnym udziałem znanego rapera

Dziś o północy Friz wydał nowy singiel. Po premierze "YO MAMALE" z Masnym Benem, YouTuber podzielił się piosenką pt. "Awaryjne światła", gdzie gościnnie wystąpił popularny raper - Mr. Polska.


Album Ekipy Friza z zeszłego roku nie zakończył działalności Karola i spółki jeśli chodzi o muzykę. YouTuber już miesiące temu zdradził, że pracuje nad kolejnymi utworami. Jednym z nich była piosenka przygotowana z Masnym Benem. Teraz Friz zaskoczył jeszcze bardziej, ponieważ podzielił się utworem współtworzonym z holenderskim raperem polskiego pochodzenia - Mr. Polska. Artysta jest autorem takich hitów jak Złote Tarasy (40 mln wyświetleń na YouTube) czy Sikam Szampan (25 mln wyświetleń na YouTube).

Najnowsza piosenka Friza z udziałem Mr. Polska nosi tytuł "Awaryjne światła" i zebrała tylko dziś już blisko milion wyświetleń. O nowym projekcie Karola czytamy między innymi:
"Awaryjne światła” to efekt nieoczekiwanej współpracy Friza z Mr. Polska. Z utworu leje się bezpretensjonalny, letni żar, a główni zamieszani opowiadają o urokach szybkiego życia na pulsującym i zaraźliwym bicie, za który odpowiedzialny jest producent La$$a. Wszystko czego dotkną, trafia w samo sedno wakacyjnych nocy, by choć na chwilę rozbujać najbliższy parkiet. Playlista urokliwych posiadówek i całonocnych imprez wzbogaciła się właśnie o kolejny hymn, czas na update!

Tytułowy utwór oraz klip możecie posłuchać i obejrzeć poniżej:Friz po publikacji nowego materiału zdradził, że w teledysku znalazło się wiele spoilerów dotyczących ich ostatniego ekipowego wypadu na Ibizę. Wkrótce możemy spodziewać się filmu rozrywkowego na kanale Karola, w którym obejrzymy Ekipę w miejscówkach z klipu. Czekacie?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.