Friz przedstawia nową dziewczynę. Widzowie komentują

Friz przedstawia nową dziewczynę. Widzowie komentują

Niedawno pisaliśmy o tym, że Friz szuka nowych członków do swojej ekipy, jednocześnie dając im zatrudnienie, natomiast tym razem mamy okazję poznać jego nową dziewczynę. 


Już na samym początku odcinka para przyznała się, że jego nagrywanie jest dla nich stresujące, a zwłaszcza dla Weroniki - nowej dziewczyny YouTubera. Pierwszy wspólny film miał na celu zapoznanie widzów z Weroniką i samym wizerunkiem pary, gdyż jak Friz mówi - niewykluczone, że w przyszłości takich filmów pojawi się więcej.

Para postanowiła więc odpowiedzieć na pytania z Instagrama:Pytania były oczywiście zadawane pod kątem ich związku, a pierwszym z nich było oczywiście o to, jak się poznali. Wiąże się z tym ciekawa historia, gdyż para znała się już trzy lata temu, lecz Weronika nie zwracała uwagi na Friza... więc ten nagrał dla niej film. YouTuber obiecał, że jeśli będzie zainteresowanie, to być może nagra z Weroniką reakcje na ten film, co będzie wiązało się z upublicznieniem go.

Odbiór filmu jest bardzo dobry, gdyż widzowie od razu polubili nową wybrankę serca Friza. Zwracają uwagę głównie na to, jak sympatyczną i urodziwą osobą jest Weronika, doceniając również jej inteligencję. Oprócz niewybrednych komentarzy, których na YouTube nigdzie nie brakuje, można znaleźć masę takich, w których fani Friza życzą mu szczęścia z nową partnerką. Tego samego oczywiście życzymy i my!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.