Friz szuka nowych członków Ekipy

Friz szuka nowych członków Ekipy

Jeśli uważnie śledzicie poczynania Waszych ulubionych twórców na YouTube, to oprócz rozrywki zyskujecie także obycie z jego materiałami i ich produkcją. A jeśli dodatkowo dysponujecie odpowiednimi umiejętnościami, to może to wszystko Wam się bardzo opłacić. 


Taką okazję daje Friz, który ogłosił, że szuka nowych członków do swojej ekipy. Nie wymienia on Mini Majka, Tromby czy Wujka Łukiego na lepszy model, ale za to szuka montażysty, operatora kamery i fotografa, którzy odnaleźliby się dobrze w jego ekipie.

Warunkiem jest duża kreatywność, pełnoletność oraz zamieszkanie w Krakowie lub okolicach, gdyż to właśnie tam Friz spędza większość czasu. Do tego nie jest to zwykła praca w konkretnym przedziale czasowym a bardziej coś takiego, co widać na jego filmach - czyli praca, która opiera się na wspólnym zaangażowaniu, współpracy i przyjacielskich relacjach.Jeśli chodzi o wspomnianego montażystę, operatora i fotografa, to Friz wymaga, żeby był to ktoś, kto naprawdę dobrze czuje się w swoim fachu. Zgłoszenia oraz próbki umiejętności można wysyłać na adres: [email protected]

Droga, którą otworzył Friz przed wieloma swoimi widzami może okazać się sporym wyzwaniem, świetną zabawą i być może nawet życiową szansą. Jak sam mówi, zawsze woli on zapłacić komuś znajomemu - czyli w tym przypadku jego widowni. Pozwala to utrzymać dobre stosunki w ekipie i robić lepsze filmy, dlatego też zapewne warto zainteresować się ofertą Friza.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.