Friz mówi o przyszłości swojego kanału!

Friz mówi o przyszłości swojego kanału!

Do tej pory widzowie Karola mieli zagwarantowane trzy filmy w tygodniu oraz transmisję na żywo w niedzielę. Teraz się to zmieni. Twórca postanowił bowiem nagrać specjalny materiał, w którym przekazał naprawdę ważne informacje o przyszłości kanału.


Friz opublikował u siebie dosyć niecodzienny film informacyjny, w którym zamiast wykonywać zabawne zadania czy wyzwania, po prostu opowiada swoim widzom o tym, co w niedalekiej przyszłości będą mogli oni ujrzeć na kanale.

Wraz z coraz większą popularnością do Karola zaczęły odzywać się różne marki. Współpraca z nimi, jak sam wspomina w poniższym materiale, to przede wszystkim kolejny krok w rozwoju własnej osoby i kanału, dlatego też nie chce rezygnować z takiej możliwości. Poinformował więc odbiorców, że od teraz w tygodniu pojawiać się będą cztery zamiast trzech klipów - poniedziałkowe odcinki będą zazwyczaj wynikiem pewnych przedsięwzięć stworzonych z różnymi firmami.

Taka ilość filmów to również skutek tego, że Friz zatrudnił montażystę oraz kamerzystę, którzy znacznie odciążają jego obowiązki, a co za tym idzie, twórca ma więcej czasu na tworzenie.Pierwszy film sponsorowany już na dniach pojawi się na kanale Karola. Nawiązał on bowiem współpracę z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie i stworzył w jej ramach klip zachęcający do korzystania z usług w nim dostępnych.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.