Friz potwierdził, że tworzy nowy dom influencerów

Friz potwierdził, że tworzy nowy dom influencerów

Dziś potwierdziły się wcześniejsze doniesienia dotyczące przyszłości contentu tworzonego przez Friza i spółkę w ramach kanału GENZIE. Jak się dowiedzieliśmy, YouTuber zamierza stworzyć nowy dom influencerów, który zasili dwójka zwycięzców programu "Twoje 5 Minut". 


Na kanał GENZIE trafił dziś pierwszy odcinek drugiego etapu T5W. Pod koniec materiału Friz zebrał wszystkich uczestników projektu, aby przekazać im, co oprócz wieloletniego kontraktu jest stawką programu. Karol powiedział, że dwie osoby które wygrają program, zamieszkają w jednym domu ze znanymi influencerami, z którymi przez rok będą tworzyć content na kanał. Friz zdradził przy tym, że dom w którym zamieszka "nowa Ekipa", będzie ekskluzywnie wyglądającym obiektem przebijającym pod tym względem obecny dom Ekipy.Co ciekawe, Friz odpowiadając na pytanie jednej z uczestniczek T5M zdradził, że zwycięzcą programu zostanie niekoniecznie najlepsza osoba, ale osoba, która najbardziej pasuje do nowego domu influencerów. Jak myślicie, kto to taki będzie? Macie swoich faworytów w "Twoje 5 Minut"?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.