Friz pokazuje swoje nowe auto!

Friz pokazuje swoje nowe auto!

Friz w ostatnim czasie może pochwalić się ogromnymi sukcesami na YuTube. Średnio dziennie zdobywa 6,5 tysiąca nowych widzów i ponad pół miliona wyświetleń. Trafia on idealnie tematyką swoich filmów w oczekiwania widzów, co widać w postaci średnio 5o tysięcy łapek w górę pod ostatnimi materiałami. Twórca postanowił pochwalić się w filmie swoim najnowszym zakupem - jak twierdzi - jest to spełnienie jego marzeń.


Na kanale Friza pojawił się nowy materiał zatytułowany "KUPIŁEM SAMOCHÓD MOICH MARZEŃ! *WZRUSZYŁEM SIĘ*". Wbrew uszczypliwym stwierdzeniom innych, nie jest to clickbait. Karol chwali się w filmie swoim najnowszym nabytkiem, jakim jest Mercedes. Ten model samochodu kosztuje około 200 tysięcy, które Friz zdobył, tworząc materiały na YouTube. Jak stwierdził - "Ten samochód to coś więcej niż tylko auto, to takie ucieleśnienie tego, co udało mi się do tej pory zrobić i osiągnąć na YouTube". W pewien sposób obrazuje to zarobki, jakie można czerpać z pracy jako YouTuber, a warto zaznaczyć, że swoją dużą popularność Karol zaczął zdobywać dopiero w styczniu tego roku.Auto Friza wygląda bardzo elegancko. Dodatkowo posiada spersonalizowaną rejestrację - "K1FRIZ". Moc tego samochodu to 381 koni mechanicznych. W materiale Karol pokazuje, jak prowadzi się takie auto i jaki dziwięk ono wydaje. Dla fanów motoryzacji jest z pewnością ogromną radością zobaczyć i usłyszeć taką maszynę.

Mercedes jest dla YouTubera ucieleśnieniem marzeń i owocem ciężkiej pracy, a nie chwilową zachcianką, co widać po szczerej i spontanicznej reakcji. Życzymy Frizowi szerokości na drogach i bezpiecznej jazdy!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl