Wielka popularność podcastu z udziałem Friza

Wielka popularność podcastu z udziałem Friza

Już tydzień minął od premiery pierwszego odcinka podcastu "#Lecimy" autorstwa Roberta Gryna. Materiał z Frizem szybko znalazł się na ustach wielu internautów - film został na ten moment obejrzany ponad milion razy. 


Robert Gryn to persona, której mogą nie kojarzyć młodsi użytkownicy. Mężczyzna w 2017 roku znalazł się w rankingu 100 najbogatszych Polaków "Forbesa" i od tamtej pory regularnie dzieli się swoimi przemyśleniami oraz pomysłami na życie za pośrednictwem platformy YouTube.

Jego materiały nie cieszą się ogromną popularnością, więc tym bardziej warto przyjrzeć się sukcesowi nowego projektu milionera, a mianowicie podcastowi o nazwie "#Lecimy". Robert chce dzięki rozmowom z ciekawymi ludźmi inspirować innych i motywować ich do działania. Pierwszym gościem serii był Karol Wiśniewski bliżej znany jako Friz.Rozmowa z czołowym twórcą polskiej sceny YouTube wzbiła się na wyżyny popularności przekraczając barierę miliona wyświetleń. Robert rozmawiał z Frizem o karierze na platformie od nieco innej strony. Jeśli znacie Karola wyłącznie z filmów, gdzie się wygłupia, to podczas słuchania podcastu możecie się zdziwić. W komentarzach pod odcinkiem można znaleźć mnóstwo wypowiedzi osób, które po wysłuchaniu wypowiedzi Friza zmieniły o nim zdanie.

Karol nie tyle zdradza tajniki swojego "biznesu", ale przede wszystkim skupia się na drodze do celu jakim było osiągnięcie stabilności finansowej. Udało mu się to na tyle, że teraz miesięcznie zarabia po kilkaset tysięcy złotych z samych reklam na YouTube. Jeśli jeszcze nie słuchaliście rozmowy z Frizem - naprawdę warto!

 

Co sądzicie o podcaście z Frizem? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.