Friz oficjalnie zapowiedział lody Ekipy!

Friz oficjalnie zapowiedział lody Ekipy!

Od kilku dni w mediach społecznościowych, głównie na TikToku oraz facebookowych grupach, mogliśmy znaleźć zdjęcia użytkowników przedstawiające lody Ekipy, które dorwali w sklepach. W dzisiejszym filmie Friz odniósł się do tych wieści i oficjalnie zapowiedział współpracę z firmą Koral. Lody Ekipy Friza pojawiły się tym samym w wielu sklepach w całej Polsce. 


To z pewnością jedna z ciekawszych współprac polskiego YouTubera z dużą marką. Choć w wyniku wielu kolaboracji powstawały już produkty od influencerów sygnowane logo dużej firmy, lody dostępne w sklepach w całym kraju to zupełna nowość. Friz opowiedział o niej w dzisiejszym filmie na swoim kanale. Lody Ekipy zostały zapowiedziane w iście filmowy sposób, z resztą zobaczcie sami!Lody Ekipy dostępne są w dwóch smakach - sorbet truskawkowy w polewie z gumy balonowej oraz sorbet cytrynowy w polewie z gumy balonowej. Mamy tu zatem zarówno coś dla miłośników słodszych smaków, jak i tych bardziej kwaśnych.

Lody Ekipy o smaku truskawkowym


Lody Ekipy trafiły już do większości popularnych sklepów spożywczych w Polsce i wkrótce nie powinniście mieć problemów z ich dostaniem.  Poszukujcie i jak tylko uda wam się je znaleźć, dajcie znać jak smakują!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.