"Poradnik YouTubera" od Friza trafił do sprzedaży

Wczoraj premiery doczekał się film na kanale Friza, który przy okazji oficjalnej premiery nowego projektu Ekipy, zaskoczył fanów szokującą informacją.


Friz i Ekipa nie od dziś królują na polskim YouTubie jako pionierzy wielu projektów, takich jak na przykład wynajęcie wielkiego domu i nagrywanie filmów z życia codziennego wszystkich jego mieszkańców. Akcja doczekała się wielu naśladowców, jednak nikt nie poradził sobie z nią tak dobrze, jak Karol i jego przyjaciele.

Aktualnie wystartował nowy projekt, którego zadaniem jest właśnie pokazanie jak rozwinąć się na YouTube. Poza tym Ekipa przedstawia również ciemne strony ich współpracy i dzieli się historiami z całego jej przebiegu. Szokującym przedsmakiem w tym przypadku jest fakt, że Wersow i Friz rozstali się podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych, o czym nie wiedział oficjalnie nikt z ich fanów. Jak widać, nie zawsze wskazanym jest pokazywanie całego swojego życia w Internecie - i to na pewno będzie jedna z lekcji w poradniku Ekipy!

Karol zapowiedział cały projekt jakiś czas temu, a wszystko potwierdził i oficjalnie zapoczątkował przy premierze nowego filmu, w którym poznajemy zwycięzce konkursu o własny dom. Istnieje już oficjalny profil projektu na Instagramie i jego strona. 
 

A Wy, jak zapatrujecie się na cały poradnik? Planujecie jego zakup? 


Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.