Friz kolejnym gościem Kuby Wojewódzkiego

Friz kolejnym gościem Kuby Wojewódzkiego

Już w najbliższy wtorek (17.11) gościem w programie Kuby Wojewódzkiego będzie Friz. YouTuber pojawi się z własną kamerą i zdradzi swoim widzom kilka ciekawostek.


Dwa miesiące temu (1.09) Kuba Wojewódzki przeprowadzał wywiad z Krzysztofem Gonciarzem. Podczas ich rozmowy temat padł na Karola Wiśniewskiego, czyli Friza. Gonciarz wyraźnie podkreślił znaczenie młodego YouTubera jako influencera:
Myślę, że w tym momencie Friz jest jedną z ważniejszych osób w Polsce, jeśli chodzi o taką popkulturową relewancję. Jeśli nie najważniejszą.

Przekonywał również Wojewódzkiego, że warto zaprosić Karola do TVN. Jednak prowadzący z przekonaniem powiedział:
Ja go chętnie zaproszę, on na pewno nie przyjdzie.

A jednak niemożliwe staje się możliwe. Już od jakiegoś czasu krążyły niejasne informacje i nagrania z widowni, ale dziś pojawiła się oficjalna zapowiedź kolejnego odcinka talk-show. Teraz wiadomo na pewno, że Friz wystąpi jako gość programu Kuba Wojewódzki już w najbliższy wtorek.

Źródło: https://kuba.tvn.pl/
Autor: Wojciech Kurczewski


12 listopada Kuba Wojewódzki dodał również zdjęcie na swoim profilu na Instagramie ogłaszając, że Król TVN spotkał się z Królem Internetu. Jakie będą wyniki tego starcia? Przekonamy się już wkrótce.Rozmowę Krzysztofa Gonciarza z Kubą Wojewódzkim można obejrzeć na platformie Player.

Ela Sikora

Studentka dziennikarstwa na UMK. Interesuje się japońską kulturą, fantastyką oraz superbohaterami.