Friz podjął współpracę z początkującymi YouTuberami

Friz podjął współpracę z początkującymi YouTuberami

Na polskim YouTubie pół roku temu pojawili się nowi twórcy, których treści, jak się okazało, zainteresowały samego Friza. Kanał 110% rozpoczął współpracę z Ekipą!


Wszystko zaczęło się od filmu o tytule "JAK DOŁĄCZYĆ DO EKIPY FRIZA?". Trzech chłopaków z kanałem o małym zasięgu za cel obrało sobie spotkanie z Frizem i na wszelkie sposoby próbowało się do niego dostać - niestety bezskutecznie. Film pojawił się na kanale 110% we wrześniu.15 stycznia natomiast stało się coś, czego nie spodziewał się nikt. Chłopaki opublikowali materiał o tytule "PODPISALIŚMY KONTRAKT Z FRIZEM !!!", z którego możemy dowiedzieć się o współpracy YouTuberów. Film do tej pory wygenerował bliskoW tej chwili kanał, który jeszcze tydzień temu miał około 5 tysięcy subskrybentów, skupia ich ponad 70 tysięcy. Współpraca między Ekipą a chłopakami ze 110% polega na udostępnianiu przez Friza własnego sprzętu, a także jego wiedzy, w zamian za co oni odwdzięczają się procentem z zysków. Wkrótce ma powstać także linia ubrań 110%, która najprawdopodobniej będzie prowadzona przez Ekipatonosi.

Działania początkujących YouTuberów pokazują, że walka o swoje marzenia popłaca i nigdy nie można się poddawać. Również Friz z pewnością zyskuje w oczach fanów dzięki wspieraniu młodych twórców. Życzymy powodzenia!

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.