Friz i Patecki z udaną

Friz i Patecki z udaną "nocką" w domu Teamu X!

Jakiś czas temu do Ekipy Friza dołączył Patecki, który na swoim własnym kanale prowadzonym wraz z Bodziem- WszystkoVlog, rozpoczął na polskim YouTube trend spędzania nocy w różnych dziwnych miejscach. Tydzień temu Ekipa postanowiła zrealizować podobny plan, którego celem było spędzenie nocy w domu Team X, oczywiście bez wiedzy gospodarzy. Wyzwanie nie powiodło się za pierwszym razem, jednak w dzisiejszym filmie Friz wraz z Pateckim ponownie spróbowali wcielić plan w życie.


Pierwsza nocka Ekipy w domu Team X opublikowana została na kanale Friza tydzień temu i wygenerowała ponad 2 000 000 wyświetleń oraz prawie 200 tysięcy polubień. Ekipowicze udawali się wówczas do Warszawy nagrać filmy na Stadionie Narodowym i przy okazji zostali zaproszeni na imprezę w Domu X. Powstał wtedy pomysł zrobienia nocki, jednak podczas jego realizacji wystąpiły pewne kontrowersje, przez które plan się nie powiódł. Wspomniany materiał możecie zobaczyć poniżej:W dniu dzisiejszym na kanale Karola pojawił się film, w którym wraz z Pateckim ponownie próbują podjąć się owego wyzwania. Już z tytułu filmu dowiedzieć się możemy, że tym razem wszystko przebiegło pomyślnie i YouTuberom udało się dopiąć swego. Opublikowany niedawno materiał z udanej nocki w domu Team X możecie zobaczyć tutaj: 

Co sądzicie o wyczynie Friza i Pateckiego? Dajcie znać w komentarzu!


 

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.