Friz z finałem serii daily vlogów! Na jego kanał trafi dziś 12 filmów

Friz z finałem serii daily vlogów! Na jego kanał trafi dziś 12 filmów

Codzienne vlogi trafiają na kanał Friza już od równego roku! Z tej okazji, twórca zdecydował się przeprowadzić finał wyzwania trwającego 12 miesięcy i tylko dziś na jego kanał trafi 12 filmów! 


Finałowa seria rozpoczęła się dziś o godzinie 11:00. Każdy z kolejnych filmów, będzie publikowany co 60 minut i będzie odwzorowaniem całego dnia w domu Ekipy. Oznacza to, że twórcy podzielą się z widzami wszystkimi aktywnościami, których dokonali podczas dnia nagrań. Jak zapowiadają na pierwszym filmie, atrakcji będzie co niemiara. Zobaczcie sami pierwszy odcinek finału, w którym dla Ekipy przygotowano małą niespodziankę:Pierwszy z materiałów został obejrzany ponad pół miliona razy w zaledwie godzinę od jego publikacji. Tymczasem o 12:00, na kanał trafił już kolejny odcinek serii, w którym Ekipa ruszyła na Mały Rynek w Krakowie i dzięki uprzejmości Urzędu Miasta Krakowa, zagrała na nim w cymbergaja z widzami.W całą akcję zaangażowało się mnóstwo osób, a twórca nazywa dzisiejszą serię największym projektem w jego życiu.

 


Bądźcie dziś na bieżąco z filmami na kanale Friza, bo będzie się działo!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.