Friz od dziś nie z jednym, a dwoma filmami dziennie!

Friz od dziś nie z jednym, a dwoma filmami dziennie!

Friz to obecnie bez wątpienia najjaśniejsza postać polskiego YouTube. Twórca dzięki publikacji codziennych materiałów z udziałem Ekipy, regularnie generuje miesięczną liczbę wyświetleń wynoszącą ponad 100 milionów, co stanowi absolutny rekord w skali kraju. YouTuber nie zwalnia jednak z tempa i zapowiada jeszcze więcej nowych filmów.


Wielki sukces piosenki "Przejmujemy Jutuby" Ekipy Friza i WiP Brosów utwierdził nas w przekonaniu o dominacji Karola i jego zespołu na polskim YouTube. Twórcy w dwa tygodnie od publikacji klipu osiągnęli pod nim niebywałą liczbę 20 milionów wyświetleń. Kilka dni temu twórca zapowiedział na instagram story, że kanał czekają duże zmiany.

Dziś wraz z publikacją nowego materiału dowiedzieliśmy się o co chodzi. Friz zapowiedział, że od tego momentu, na jego kanale przynajmniej przez tydzień, będą pojawiały się dwa filmy dziennie. Nowe materiały na kanale Karola będą publikowane o godzinie 15:00 (tak jak miało to miejsce do tej pory) oraz o godzinie 18:00.Daily vlogi na kanale Friza pojawiają się już od roku. Twórca nie odpuścił ani jednego dnia, pracując wraz z ekipą na pełnych obrotach. Mimo kilku kryzysowych momentów, w których YouTuber rozmyślał nad zakończeniem tego wyzwania, zawsze udawało się opublikować film o czasie.

Wydaje się zatem, że zespół z Frizem oraz Wujkiem Łukaszem na czele, znalazł sposób na taką organizację pracy, że publikacja jednego filmu nie jest już dla nich żadnym wyzwaniem, stąd próba pójścia o krok dalej. Jak to wyjdzie? To pokażą nam najbliższe dni, które będą sprawdzianem dla całej Ekipy. Jeśli się uda, kto wie, a może twórcy zostaną przy tym formacie na stałe.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.