Friz przeprowadza się do domu za 5 milionów złotych!

Friz przeprowadza się do domu za 5 milionów złotych!

Wczoraj na kanale Friza pojawił się tajemniczy film, zapowiadający koniec pewnego etapu w twórczości YouTubera. Zapowiedziany został w nim dzisiejszy materiał, który rozwiał wszystkie wątpliwości. Zobaczcie o co chodzi! 


W ponad 10-minutowym filmie, twórca opowiada o przeprowadzce do nowego domu wartego aż 5 milionów złotych. Wcześniej wraz z ekipą nagrywał w małym mieszkaniu, które nie było wystarczające. Teraz Friz i jego współpracownicy - w tym także montażysta, będą mieszkali w jednym miejscu, w którym tworzona będzie większa liczba materiałów niż dotychczas.W najbliższym czasie codziennie możemy spodziewać się nowego filmu na kanale Friza, który w pewien sposób będzie dotyczył przeprowadzki. Jednym z pierwszych ma być reakcja Ekipy na nowy dom, którego jeszcze nie mieli okazji odwiedzić. Do zespołu Karola ma dołączyć także nowa osoba. YouTuber twierdzi, że przeprowadzka w to miejsce pozwoli mu znacznie szybciej się rozwijać i tworzyć lepsze materiały ze zgraną Ekipą, którą nazywa swoją "rodziną".

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.