Ekipa Friza ruszyła z charytatywną rywalizacją!

Ekipa Friza ruszyła z charytatywną rywalizacją!

Święta zbliżają się wielkimi krokami i z tej właśnie okazji Friz postanowił obdarować dzieci ze szpitala oraz domu dziecka. Kilka godzin temu wystartował 24 godzinny challenge, w którym cała ekipa Karola zbiera pieniądze na zakup prezentów dla dzieci. 


Charytatywne wyzwanie Friza wystartowało kilka godzin temu i potrwa do jutra. Przez 24 godziny chłopaki z dobrze znanej wszystkim ekipy Karola zbierają pieniądze na prezenty dla dzieci z domu dziecka oraz z jednego ze śląskich szpitali. Jednocześnie prowadzone są aż 4 zbiórki, jednak wszystkie na ten sam cel. Zmagania ekipy Friza zostaną przedstawione na filmie, który pojawi się na kanale Karola już w najbliższą sobotę. Pomóc Frizowi w zbiórce pieniędzy możecie TUTAJ.To jednak nie wszystko! Karol chce zebrać jak najwięcej pieniędzy, aby pomóc dzieciom i z tej okazji postanowił także wystawić na licytacje swoją lustrzankę. Aparat to pierwszy sprzęt, który służył Frizowi na początku jego YouTube'owej przygody. Na kamerze znajduje się także podpis YouTubera. Link do aukcji znajdziecie TUTAJ.Jakby tego było mało, na kanale Friza trwa obecnie charytatywny stream, podczas którego wszystkie zebrane pieniądze, zostaną przeznaczone na ten szczytny cel. Oglądacie i wspieracie tę akcję?


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.