Oto dlaczego z kanału Friza zniknęło 200 mln wyświetleń

Oto dlaczego z kanału Friza zniknęło 200 mln wyświetleń

Widzowie Friza od kilku dni głowią się dlaczego z kanału twórcy ubyło nagle 200 milionów wyświetleń. Pojawiały się różne spekulacje - powód jest jednak banalny. Karol podzielił się nim za pośrednictwem Instagrama.


Jeśli uważnie śledzicie kanał Karola Wiśniewskiego, to z pewnością rzuciła się Wam w oczy pewna liczbowa zmiana. Okazuje się bowiem, iż twórcy ubyło w przeciągu kilku godzin ponad 200 milionów wyświetleń. Część widzów obrzucała winą błąd portalu, lecz koniec końców okazało się, że za wszystkim stoi sam Friz.Influencer za pośrednictwem Instagram Stories postanowił zdradzić powód zniknięcia tak pokaźnej liczby wyświetleń. Karol zdecydował się przeprowadzić czystkę na swoim kanale i usunąć część materiałów. Jakich?

U Friza nie znajdziecie chociażby większości filmów z gry Pokemon GO czy tych nagranych razem z Kingą - byłą dziewczyną. Zniknęły również stare klipy, które nie pasują do obecnego wizerunku Karola. Jak sam przyznaje - sądził, że pozbędzie się maksymalnie 100 milionów wyświetleń, lecz wyszło nieco inaczej.

 

Co sądzicie o czystce przeprowadzonej przez Friza? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.