Fortnite z nową współpracą. Bluza z logo gry za 2600 zł

Fortnite z nową współpracą. Bluza z logo gry za 2600 zł

Fortnite podjął się właśnie zupełnie nowej współpracy ze znanym hiszpańskim domem mody - Balenciagą. W jej wyniku powstała nowa kolekcja ubrań, która wielu szokuje swoimi cenami. 


Współprace firm gamingowych z markami ubrań nie są niczym nowym. Mało kto jednak spodziewał się nowej współpracy na linii Frotnite i Balenciaga, która dziś została ogłoszona. Na stronie internetowej Balenciagi możemy zapoznać się z produktami, które powstały w jej wyniku. Wśród nich znajduje się m.in. bluza z haftowanym logo Fortnite. Jej koszt to blisko 2600 złotych. Oprócz tego mamy także m.in. koszulę za ok. 3600 złotych czy tańsze produkty, takie jak czapki za ok. 1300 złotych.W ramach współpracy firm, oprócz linii ubrań dostępnych w sklepie Balenciagii, Fortnite dodaje do gry specjalne skórki oraz akcesoria powstałe w ramach kooperacji z domem mody. Jak oceniacie inicjatywę marek? Trafiają do was produkty z  nowej kolekcji ubrań?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.