Rodzice wynajmują trenerów Fortnite dla swoich dzieci

Rodzice wynajmują trenerów Fortnite dla swoich dzieci

Fortnite zrobił furrorę w świecie gier wideo, ale także i w świecie nastolatków, którzy pobierają lekcje od profesjonalnych trenerów , żeby nie odstawać od swoich rówieśników.


Takie rewelacje podaje Wall Street Journal - w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii rodzice wynajmują specjalnych trenerów Fortnite'a dla swoich dzieci. Stawki wahają się od 20 dolarów za godzinę do 50 dolarów za cztery godziny.Jednym z rodziców, którzy zdecydowali się na profesjonalne lekcje Fortnite dla swojego dziecka jest Ally Hicks, która postanowiła ułatwić życie swojemu synowi. Nie wystarczy bowiem dzisiaj tylko grać w Fortnite, trzeba to robić dobrze. Euan Robertson to z kolei ojciec, który woli, żeby jego synowie grali w Fornite niż łamali sobie nogi na podwórku. JD Giles poszedł o krok dalej i wykupił lekcje nie tylko dla swoich dzieci, ale także i samego siebie, żeby zbliżyć się do swoich dzieci.

Wszystko to brzmi jak wariactwo, ale z drugiej strony nikt nikomu w ten sposób krzywdy nie robi. W niektórych przypadkach może to wszystko nawet przynieść sporo korzyści, tak jak w przypadku ojca, który zbliżył się do swojego dziecka. Biorąc dodatkowo pod uwagę fakt, że na Fortnite można naprawdę dobrze zarobić, to takie lekcje można potraktować jako inwestycja w przyszłość.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.