Twórcy zapowiedzieli zupełnie nowy tryb gry w Fortnite!

Twórcy zapowiedzieli zupełnie nowy tryb gry w Fortnite!

Epic Games, czyli twórca bijącej rekordy popularności gry Fortnite, na portalu Reddit zapowiedział zupełnie nowy tryb do swojej kury znoszącej złote jaja. Tryb Playground LTM jest już gotowy!


Playground - czyli plac zabaw ma być tym, przez co właśnie rozumiemy tego typu miejsce. Nowy tryb ma dać graczom wolność eksploracji całej mapy i robienie tego, co im się tylko podoba bez żadnych limitów czasowych czy stresu związanego z rywalizacją.

Tryb ten może być świetnym miejscem do treningu dla wszystkich graczy, którzy chcą potrenować na spokojnie i bez presji swoje umiejętności w Fortnite. Można będzie się swobodnie nauczyć wznosić konstrukcje czy efektywnie używać snajperki.Poza tym Playground LTM może być świetną odskocznią od pozostałych trybów rozgrywki, które nastręczają wielu stresowych sytuacji i napiętą atmosferę. Można się tylko spodziewać, na jakie ciekawe pomysły wpadną gracze Fortnite'a, którzy będą mieli wolną rękę w eksplorowaniu mapy i budowaniu przeróżnych budowli bez limitu materiałów i nadchodzącego sztormu. Czy ten tryb okaże się namiastką Minecrafta, w którym ze znajomymi można skonstruować coś ciekawego? Zapewne przekonamy się o tym na YouTube, na którym pojawiać się będą przeróżne filmy.

Tryb Playground LTM ma pojawić się już niedługo, nie wiadomo jednak, czy zostanie na stałe w grze. Z pewnością warto go przynajmniej raz wypróbować, jednak jest to bardzo prawdopodobne, że tryb się przyjmie i zostanie na dobre.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.