Fortnite już niedługo na Androidzie, ale tylko na telefonach Samsunga

Fortnite już niedługo na Androidzie, ale tylko na telefonach Samsunga

Fortnite generuje rekordowe zyski, chociaż jeszcze nie jest dostępny na Androidzie. Wkrótce się to zmieni, jednak początkowo będą mogli cieszyć się nim tylko nieliczni. 


Serwis 9To5Google, powołując się na swoje źródła, poinformował, że Fortnite pojawi się już niedługo na Androidzie, jednak będzie on czasowo ograniczony dla smartfonów Samsunga. Oznacza to, że Galaxy Note 9 zyska wyłączność na najpopularniejszą aktualnie grę na świecie.

Hit od Epic Games ma być dostępny na wyłączność przez 30 dni. Nie jest doprecyzowane czy gra ma działać w tym czasie na wszystkich urządzeniach z rodziny Galaxy, czy też tylko na Note 9. Oczywiście bardziej prawdopodobna jest ta druga opcja.Po 30-dniowym okresie wyłączności zostanie wypuszczona aktualizacja, która sprawi, że wszyscy posiadacze Androida będą mogli pobrać grę ze Sklepu Play. Kiedy to nastąpi? Według wyliczeń redaktora 9To5Google Stephena Halla gra dla wszystkich może być dostępna już 23 września. To wszystko przy założeniu, że Samsung Galaxy Note 9 pojawi się na rynku 2 tygodnie po oficjalnej prezentacji telefonu, która została zapowiedziana na 9 sierpnia.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.