Trylogia Fortnite In Real Life już w całości na YouTube!

Trylogia Fortnite In Real Life już w całości na YouTube!

Tegoroczny MeetUp w Krakowie, który odbędzie się już w najbliższą sobotę w Tauron Arenie, poprzedzony był akcją promocyjną trójki ambasadorów: Reziego, Izaka i Friza. Efekt finalny robi ogromne wrażenie.


YouTuberzy zdecydowali się na opowiedzenie historii w klimacie Fortnite'a, czyli gry, w której każdy z nich spędził wiele godzin i która jest aktualnie najpopularniejszym tytułem w internecie. Twórcy wcielili się w role postaci znanych z hitu od Epic Games na tyle dobrze, że nawet opanowali ich ruchy, przez co obecni w Krakowie ludzie dziwnie się na nich patrzyli. Ale tylko wariaci są coś warci, prawda?

Pierwszy odcinek historii pojawił się na kanale Rezigiusza:Dzień później swoją cegiełkę dołożył Friz:A zwieńczenie tej pięknej historii nastąpiło wczoraj na kanale Izaka:Co ciekawe, we wszystkich trzech częściach Fortnite In Real Life gościnnie pojawił się Leh. Grał on rolę ukrytą i stanowił swego rodzaju "easter egg", jednak nie wszyscy widzowie to zrozumieli i zarzucali twórcom brak odpowiedniego oznaczenia go. Sam Leh wypowiedział się w tej sprawie i przyznał, że wystąpił on w projekcie jako "ciekawostka" i jest to jak najbardziej naturalne.

W ostatniej części Fortnite In Real Life znalazło się także miejsce na sceny zza kulis i różnego typu wpadki na planie. Widać przy tym także, jak wiele sił i czasu potrzeba było na zrealizowanie tak dużego projektu. Warto zwrócić także uwagę na świetny montaż, który w rewelacyjny sposób oddaje klimat Fortnite'a oraz naśladuje wszystkie elementy interfejsu.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.