Fortnite już niedługo pojawi się na Androidzie!

Fortnite już niedługo pojawi się na Androidzie!

Prawdopodobnie wszyscy Androidowcy są spragnieni Fortnite'a na swój system oraz zmęczeni byciem zaraz za tymi z iOS, którzy wszystko dostają szybciej. Już niedługo posiadacze Androida przestaną gryźć kurz za iOS - przynajmniej pod względem dostępności Fornite. 


Mobilna wersja Fortnite na iPhony pojawiła się już w marcu tego roku, natomiast Android musi jeszcze trochę poczekać. Epic Games, czyli twórcy gry, uchylili jednak rąbka tajemnicy o nadchodzącej premierze gry na Androida.Twórcy bowiem zapewnili, że Fortnite na Androidzie pojawi się jeszcze tego lata. Nie wiadomo wprawdzie czy oznacza to lipiec, sierpień czy może wrzesień, jednak wygląda na to, że premiera zbliża się wielkimi krokami.

Ponadto wraz z jej premierą w grze ma pojawić się wiele nowości. Dostaniemy czat głosowy, tryb oszczędzania baterii czy usprawnienia w celowaniu, co ma przełożyć się na większy komfort rozgrywki. Ponadto twórcy chcą odchudzić swoją produkcję i dać możliwość personalizacji interfejsu swoim użytkownikom. Optymalizacja gry także ma się znacznie poprawić.

Źródło: Fossbytes

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.