Fortnite na Androidzie dostępny już dla wszystkich!

Fortnite na Androidzie dostępny już dla wszystkich!

Fortnite na Androidzie był dostępny już od jakiegoś czasu, jednak nie każdy mógł w niego zagrać. Potrzebne bowiem było specjalne zaproszenie do tej najpopularniejszej gry typu battle royale. Od teraz każdy, kto posiada odpowiedni telefon może cieszyć się rozgrywką w Fortnite.


Od dzisiaj nie trzeba będzie się już wpisywać na listę i czekać na pozwolenie zagrania w grę na telefonie z Androidem. Czas oczekiwania na takiej liście mógł być różny - od kilku dni do kilku tygodni, ale teraz już koniec z tym. Każdy, kto posiada telefon, który spełnia wymagania mobilnej wersji Fortnite'a będzie mógł zagrać w otwartą betę.A takich osób wcale nie musi być aż tak dużo, gdyż mobilna wersja gry wspiera przede wszystkim graczy z flagowymi modelami telefonów. Jeśli jednak Wasze telefony spełniają poniższe wymagania, a nie należą do flagowych, to gra powinna działać:

  • System operacyjny: Zalecany jest 64-bitowy Android w wersji 8.0 lub nowszej

  • Pamięć RAM: co najmniej 3 GB

  • Karta graficzna: Adreno 530 lub lepsza, Mali-G71 MP20, Mali-G72 MP12 lub lepsza


 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.