Wiśnia z piłkarskim kanałem. Należy do grupy Abstra

Wiśnia z piłkarskim kanałem. Należy do grupy Abstra

Foot Truck - tak nazywa się nowy kanał na YouTube prowadzony przez Łukasza Wiśniowskiego i Jakuba Polkowskiego, byłych prowadzących kanału federacji PZPN "Łączy nas piłka". Kanał należy do legendarnej na polskim YouTube grupy Abstra.


Nazwa nie bez powodu kojarzy się z food truckami, lecz dziennikarze nie zajmą się gastronomią, lecz piłką nożną. Tytułowy Foot Truck ma pozwolić Łukaszowi i Kubie docierać do najróżniejszych miejsc związanych z piłką nożną. W pierwszym odcinku nie zobaczymy jeszcze samochodu, gdyż jest on jeszcze w trakcie przygotowywania. Prezenterzy przedstawiają nam za to jak będzie wyglądać format przyszłych odcinków. W przyszłości zobaczymy telefony do piłkarzy z nietypowymi wyznaniami, czy namawianie ich do robienia rzeczy, których jeszcze wcześniej nie robili publicznie. Kolejnym stałym elementem Foot Trucka będzie merytoryczna wymiana zdań pomiędzy Kubą i Łukaszem na temat zagadnień związanych z piłką nożną.


Zwieńczeniem pierwszego odcinka było spotkanie z Łukaszem Fabiańskim, bramkarzem angielskiego klubu West Ham United F.C. Wybrali się z nim do sklepu z vinylami, a następnie na kanapki do food trucka. Bramkarz opowiedział kilka anegdot ze swojego życia oraz o swoich upodobaniach filmowych i muzycznych.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.