Foot Truck startuje z transmisjami na żywo i podcastem

Foot Truck startuje z transmisjami na żywo i podcastem

Kanał Foot Truck należy do grupy Abstra  i oferuje treści skierowane głównie do fanów sportu, jakim jest piłka nożna. Widzowie Łukasza i Kuby zapewne będą zadowoleni  z nowości, które właśnie pojawiły się na ich profilu - mowa oczywiście o tytułowych transmisjach na żywo i autorskim podcaście. 


Wczoraj (tj. 19 sierpnia) na kanale Foot Truck Live odbyła się pierwsza transmisja na żywo poświęcona rozgrywkom czołowych lig europejskich. Te mają być emitowane każdego dnia od poniedziałku do piątku, a następnie udostępniane w formie podcastu.

Łukasz Wiśniowski oraz Kuba Polkowski (autorzy Foot Truck) poprowadzą także wspólny podcast poświęcony ogólnie futbolowi - każdy nowy odcinek pojawiać ma się co piątek. To jednak nie oznacza rezygnacji z tradycyjnych, regularnych materiałów - te także będą nagrywane i publikowane przynajmniej raz w tygodniu.Wspomnianym ligom europejskim przyglądać się będą na żywo także eksperci. W poniedziałek na zmagania w Serii A spojrzą Piotr Dumanowski oraz Dominik Guziak, we wtorek wyniki Bundesligi omówią Sebastian Chabiniak, Mateusz Majak oraz Tomasz Urban, w środy o Premier League porozmawiają Michał Zachodny i Tomasz Zieliński, a w czwartek walką o tytuł mistrza hiszpańskiej La Liga zajmą się Marcin Gazda i Piotr Urban.Audycje z cyklu Foot Truck Live będą realizowane w studio znajdującym się w siedzibie Abstra. Transmisje będą pojawiały się na kanale „Foot Truck” na YouTube od poniedziałku do czwartku, o godzinie 18:00. Piątkowy program będzie dostępny w formie podcastu na najpopularniejszych platformach audio, m.in. na iTunes, Soundcloud i Spotify, gdzie również będzie można znaleźć odsłuchać każdy z pozostałych programów Foot Truck Live.

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.