Fit Lovers z własną książką!

Fit Lovers z własną książką!

Mateusz Janusz oraz Pamela Stefanowicz od około 2 lat dzielą się swoją pozytywną energią i każdym następnym materiałem pokazują, że aktywny tryb życia jest w stanie odmienić nasze życie na lepsze. Dla fanów tej dwójki mamy niesamowitą wiadomość, ponieważ Fit Lovers ogłosiło wydanie swojej autorskiej książki!


O Fit Lovers pisaliśmy już kiedyś w ramach serii "Poznaj YouTubera", w której przedstawiamy warte oglądania kanały, o których mogliście już słyszeć, ale nie koniecznie zapoznaliście się z ich twórcami. Aby dowiedzieć się więcej o Pameli i Mateuszu zapraszamy tutaj.

16602578_1296521980396674_7896499159418409505_n

Para YouTuberów dosłownie kilkadziesiąt godzin temu ogłosiła premierę swojej książki. "Para na całe życie" to pozycja w pełni oddająca pasje dwójki sportowców jakimi są fitness, podróże, poznawanie nowych ludzi, moda, taniec czy po prostu radość z życia. Opowiada ona o codzienności pełnej motywacji i wyzwań, a także pokazuje, jak być i czuć się szczęśliwym.
33bd15d0adbf4f11aed5d2b2b9f9e1a0

Jak  na swoim Facebooku piszą autorzy - "dziecko w drodze". Znany jest już termin wydania książki, która swoją premierę na półkach sklepowych będzie mieć dokładnie 1 marca. To właśnie wtedy 240 stron przepełnionych energią i motywacją w spełnianiu swoich marzeń będzie czekać na fanów niesamowitej pary.

W tym roku nie zadebiutowała jeszcze żadna książka YouTuberów. Pamela i Mateusz powinni być pierwsi, którzy otworzą tegoroczne premiery książek. Jak dobrze pamiętacie, w zeszłym roku ukazało się całe mnóstwo lektur od gwiazd z YouTube, a w tym roku powinniśmy spodziewać się tego samego.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl