Fit Lovers zadebiutowali w Ameryka Express na antenie TVN!

Fit Lovers zadebiutowali w Ameryka Express na antenie TVN!

Rok temu informowaliśmy o występie Łukasza Jakóbiaka w jednym z egzotycznych show na antenie TVN. Wraz z projektantką mody Joanną Przetakiewicz odnieśli niebywały sukces - zajęli czwarte miejsce, odpadając dopiero tuż przed finałem. Tym razem swoich sił podejmą Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, czyli znani wszystkim Fit Lovers.


Ameryka Express to trzeci sezon znanego show, w którym osiem par  sławnych osobistości zmaga się z morderczym wyścigiem. Poprzednio obywające się w Azji (stąd była nazwa Azja Express) przeniosło się do Ameryki Południowej, a dokładniej do Ekwadoru i Peru. Tu w przeciwieństwie do poprzednich serii walka o zwycięstwo będzie jeszcze trudniejsza i bardziej wymagająca. Liczyć się będzie nie tylko determinacja i upór, ale również charyzma czy znajomość języków. Tak się składa, że Pamela i Mateusz posiadają wszystkie te cechy i już w pierwszym odcinku zaimponowali wielu widzom.Na samym początku uczestnicy wylądowali w Ekwadorze, gdzie po długich oczekiwaniach na miejsce zbiórki przyjechała ciężarówka. Z zawiązanymi oczami kolejne pary wysiadały z dala od drogi. Jako pierwszym na trasę udało się wrócić właśnie parze YouTuberów, którzy następnie najszybciej dotarli do pierwszego punktu, wykonali zadanie i pognali w stronę kolejnego. Tam również dostali się bez najmniejszych problemów, otrzymując możliwość gry o amulet o wartości 5 tysięcy złotych. Po kiepskim starcie w zadaniu szybko nadrobili straty, ostatecznie odnosząc upragnione zwycięstwo.

Miejmy nadzieję, że na dobrym rozpoczęciu programu się nie zakończy. Jak przyznał sam Mateusz, zdaje sobie sprawę z ogromnego wsparcia od swoich widzów i nie chce ich zawieść. Nam nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki za parę Fit Lovers i dopingować ich w każdą środę o 21:30. Dzisiejszy odcinek dostępny jest już na Playerze.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.