Finały GeForce Cup podczas ESPORT NOW 2017!

Finały GeForce Cup podczas ESPORT NOW 2017!

Już pod koniec tego miesiąca, a dokładnie 27 i 28 maja, odbędzie się święto wszystkich fanów e-sportu. Już za kilka tygodni we wrocławskiej Hali Stulecia podczas imprezy ESPORT NOW 2017 zobaczymy najlepszych zawodników z całej Europy, którzy powalczą o zwycięstwo i o kilka tysięcy dolarów. 
O ESPORT NOW 2017 pisaliśmy już w poprzednim artykule, który znajdziecie tutaj. Podczas eventu będzie można spotkać ambasadorów wydarzenia, czyli znanych YouTuberów i streamerów, zagrać w strefie free2play oraz skorzystać z innych atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Główną atrakcją będzie jednak finał turnieju GeForce Cup 2017 w grę Counter-Strike: Global Offensive, na którym zaprezentują się 4 drużyny zaproszone przez organizatora, czyli PENTA Sports, fnatic academy, Space Soldiers, Team Kinguin oraz 4 ekipy wybrane podczas kwalifikacji.Dwie najlepsze drużyny wybrane z kwalifikacji internetowych awansują do kolejnego etapu, gdzie z ośmiu teamów tylko cztery zagrają w głównym turnieju. Na ten moment znamy już 6 na 8 zespołów, które zmierzą się w walce o finał. Należą do nich studsmattor, MK.eSports, Pompa Team Black, x6tence, fightclub oraz Samsung4Gamers by Inetkox. Kolejne dwie drużyny, które dołączą do szczęśliwej 8 poznamy już 4 i 5 maja, natomiast faza grupowa, po której zostaną 4 ekipy odbędzie się 10 i 11 oraz 16 i 17 maja. Jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi aż 30 tysięcy dolarów!Wszystkie spotkania kwalifikacyjne obejrzycie tutaj, a skomentuje je Piotr "Izak" Skowyrski i Patryk "easy" Dzięcioł.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.