Finał Pucharu Polski Cybersport - Pompa Team gra z PRIDE!

Finał Pucharu Polski Cybersport - Pompa Team gra z PRIDE!

W Katowicach trwa właśnie ostatni dzień Intel Extreme Masters 2017, ale nie jest to jedyne wydarzenie, które zaciekawi każdego fana gry CS:GO. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym, czyli hali sąsiadującej ze Spodkiem odbywa się Puchar Polski Cybersport, gdzie już za kilkanaście minut zobaczymy pojedynek między Pompa Teamem i PRIDE.


Równo na godzinę 13:00 zaplanowany był mecz pomiędzy dwoma polskimi teamami postrzeganymi jako czołowe drużyny CS:GO w Polsce, lecz spotkanie rozpocznie się dopiero po 14:00. Pride już jakiś czas temu zaprezentowało swoją moc podczas eliminacji do ostatniego DreamHack'a, jednak w meczu o awans przegrali oni z Gambit. Spotkanie może więc okazać się trudne dla drugiego zespołu Pompa Teamu, który wcześniej w tym samym składzie reprezentował ALSEN-team, ale dla nich gra z bardziej doświadczonymi zespołami też nie jest niczym nowym. Zapowiada się więc pełne emocji spotkanie. Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądały półfinały turnieju, to zapraszamy do przeczytania naszego artykułu. Dzisiejszy zwycięzca zdobędzie nagrodę w wysokości 12 tysięcy złotych.

Transmisję z meczu możecie obejrzeć tutaj:


 
 

 

 

 

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.