Startuje finał EU Masters z udziałem polskiego składu

Startuje finał EU Masters z udziałem polskiego składu

Dziś o godzinie 18:00 będziemy świadkami historycznego wydarzenia dla polskiej sceny League of Legends. Odbędzie się bowiem wtedy finał EU Masters, w którym zmierzy się rodzimy skład K1ck eSports Club z zespołem LDLC OL.


Turniej EU Masters może dziś zostać wygrany przez polską drużynę. Wszystko w rękach K1ck eSports Club - teamu odnoszącego ostatnio świetne rezultaty. Powalczy on o zwycięstwo z LDLC OL.

Fani pokładają nadzieje w cały zespół, lecz największe wsparcie niewątpliwie kierowane jest w stronę Łukasza "Puki Style" Zygmunciaka. Nawet jeśli nie interesujecie się esportem, to możecie kojarzyć sylwetkę tego profesjonalnego gracza. Od wczoraj bowiem wiele osób oraz stron zaczęło zmieniać swoje zdjęcia profilowe na to widoczne poniżej.Jak widzicie, nawet drużyna G2 Esports postanowiła wesprzeć zmagania Polaków w EU Masters. Cała akcja okraszona została hasztagiem #polskagurom. Cyfrową pomoc K1ck eSports Club zdecydował się nieść także szereg graczy z Korei Południowej, a dalej niemal cała esportowa społeczność w naszym kraju.

Trzymamy kciuki za cały team i życzymy powodzenia w finale. Ten zostanie rozegrany w trybie BO5 i rozpocznie się dziś o godzinie 18:00. Jeśli chcecie śledzić transmisję na żywo z polskim komentarzem, to zapraszamy na Twitcha lub YouTube Polsat Games. 

Wspieracie dziś polski zespół? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.