Filmy znanych YouTuberów będą pojawiać się na CDA

Filmy znanych YouTuberów będą pojawiać się na CDA

CDA.pl - znany serwis z treściami wideo, poinformował o zawarciu nowej umowy z Talent Media, siecią partnerką zrzeszająca znanych polskich YouTuberów. Od teraz ich materiały będą dodatkowo publikowane na rodzimym serwisie.


Cyber Marian, Zuzanna Borucka czy JDabrowsky - to tylko część kanałów, które zrzesza sieć partnerska Talent Media. Dzięki umowie sieci z CDA S.A, na polskim serwisie dokładnie w tym samym czasie co na YouTube, będą publikowane materiały ich twórców. Dla kanałów oznacza to możliwość dotarcia do nowych odbiorców, a dla serwisu VoD pozyskanie interesujących materiałów. Te będą pojawiały się w ramach "Premium Free" - darmowych i ogólnodostępnych materiałów od zatwierdzonych wcześniej użytkowników.YouTuberzy i CDA.pl wbrew pozorom mają trochę wspólnego. Część z autorów treści już od jakiegoś czasu publikuje materiały na obu serwisach, aby zabezpieczyć się przed ewentualnym usunięciem filmu ze względu na restrykcyjną politykę Google. Podjęta współpraca może okazać się dla nich sporym ułatwieniem, a także być może w niedalekiej przyszłości pozwoli wypracować pewne korzyści.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.