Wideo ze wspinaczki na hotel Marriott trafiło na YouTube!

Wideo ze wspinaczki na hotel Marriott trafiło na YouTube!

Niedawno informowaliśmy Was, że śmiałkiem, który o własnych siłach wspiął się na hotel Marriott w Warszawie był YouTuber BNT znany z tego typu wyczynów. Właśnie na tym profilu pojawił się film, który relacjonuje całe zajście.


Kilka dni temu autor udostępnił film pokazujący przygotowania do akcji. Mogliśmy zobaczyć w nim jak Marcin stworzył w swoim warsztacie symulator wspinania się po oknach hotelu, a strukturę budynku poddał drobiazgowej analizie. Wtedy stało się jasne, że to właśnie on był "Człowiekiem-Pająkiem", który dokonał tego czynu. Teraz pojawił się blisko półgodzinny film przedstawiający cały proces wspinaczki od początku do końca.Film zmontowany został z ujęć z kamery czołowej, z pozycji ulicy, a także z wnętrza budynku. Pod hotelem pojawiły się tłumy gapiów, stosunkowo szybko zostały powiadomione również odpowiednie służby. Po zdobyciu około 20. piętra budynek został otoczony przez patrole policji, straży pożarnej i karetek pogotowia ratunkowego. Po wejściu na dach Marcin Banot prawie od razu został zatrzymany przez policję, ale wiwatująca gromada ludzi była adekwatną nagrodą.

Wideo robi naprawdę ogromne wrażenie, szczególnie ujęcia z perspektywy pierwszej osoby. Wspinaczka na 140-metrowy budynek zajęła śmiałkowi zaledwie 37 minut!  Materiał dzień od udostępnienia zgromadził już ponad 700 tysięcy wyświetleń.

avatar

Patryk Bałajewicz

Brak opisu