Film MrBeasta w kilka dni TOP 3 lubianym filmem na YouTube!

Film MrBeasta w kilka dni TOP 3 lubianym filmem na YouTube!

Już od tygodnia wszyscy mówią o rekordowym zdjęciu jajka, które podbiło Instagrama, zbierając przy tym ponad 50 milionów polubień. Użytkownicy prześcigają się w wymyślaniu podobnych rzeczy, a MrBeast spróbował stworzyć najchętniej lubiany film na YouTube. Jak mu wyszło?


Obecnie na pierwszym miejscu najchętniej lubianych filmów na YouTube, które nie są teledyskami, znajduje się PewDiePie z filmem "YouTube Rewind 2018 but it's actually good". Film ma blisko 7,5 miliona polubień.

W ostatnią środę znany YouTuber - MrBeast, opublikował film, który ma zostać najchętniej lubianym filmem, zaraz po publikacji Pewdsa. YouTuber zaznaczył, że nie chce pokonać króla YouTube i zależy mu jedynie na drugim miejscu. Do tego potrzebuje 4,6 miliona łapek w górę. O wideo pisaliśmy więcej w artykule sprzed kilku dni, który znajdziecie tutaj. Jak sytuacja wygląda na ten moment?Obecnie materiał MrBeasta posiada 4,4 miliona łapek w górę, co czyni go trzecim najbardziej lubianym filmem na platformie YouTube z wyłączeniem teledysków! To jednak nie wszystko, bo prawdopodobnie w ciągu kilku godzin, film prześcignie wicelidera - film pt. "Criança de Rico e Criança de Pobre", znanego YouTubera subskrybowanego przez 33 miliony osób. Materiał ten posiada w tej chwili 4,5 miliona łapek w górę. Pobicie rekordu PewDiePie'a (7,5 miliona łapek) wydaje się na ten moment niemożliwe, ale kto wie, być może i tutaj za kilka tygodni nastąpi jakaś zmiana. O wszystkim będziemy informowali was na naszej stronie.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.