Filip Chajzer założył kanał na YouTube

Filip Chajzer założył kanał na YouTube

Filip Chajzer postanowił założyć własny kanał na YouTube o nazwie "W Głowie Się Nie Mieści". Publikowane będą tam materiały o tematyce technologicznej. Współtwórcą profilu został Maciej Kawecki.


Nie da się ukryć, że Filip Chajzer ma w sieci nieco zszarganą opinię. Kontrowersje, które narosły wokół celebryty wspominane są do dzisiaj. Jak się jednak okazuje, prezenter telewizyjny się tym nie przejmuje lub nie zdaje sobie z niczego sprawy.

Celebryta założył bowiem właśnie kanał na YouTube wraz z Maciejem Kaweckim (prezesem Instytutu Lema). "W Głowie Się Nie Mieści" ma być projektem traktującym o technologii, a konkretniej - o polskich start-upach i rozwijających się rewolucyjnych projektach.Pierwszy materiał dotyczy firmy vBionic zajmującej się produkcją protez sterowanych myślami. Filip Chajzer wraz z Maciejem Kaweckim udali się do osoby odpowiedzialnej za przedsięwzięcie i przetestowali eksperymentalne urządzenia.

Co ciekawe, kanał "W Głowie Się Nie Mieści" tylko z nazwy jest nowy. Posiada on już 70 tys. subskrypcji, a to wszystko dlatego, że Filip zdecydował się na usunięcie prawie wszystkich swoich starych klipów.

Sam odbiór projektu jest dosyć kiepski. Negatywne komentarze zostały usunięte, a możliwość oceny ukryta. Sam format wydaje się nieco sztuczny i na siłę nowoczesny, ale czas pokaże.

 

Co sądzicie o nowym kanale Filipa Chajzera? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.