FIFA 21 nie będzie miała wersji demo

FIFA 21 nie będzie miała wersji demo

Firma Electronic Arts poinformowała, że nie udostępni wersji demonstracyjnej gry FIFA 2021. Jest to pierwsza tego typu sytuacja od dawna.


Gracze FIFY byli przyzwyczajeni, że przed premierą pełnej wersji produkcji mieli okazję przetestować jej wariant demonstracyjny. W przypadku tegorocznej odsłony tak się jednak nie stanie. Taką decyzję podjęli sami deweloperzy.

Jaki powód podaje EA? W oświadczeniu możemy przeczytać o chęci skupienia się na dopieszczeniu pełnoprawnej odsłony na obecną i przyszłą generację konsol. Dzięki temu gracze mają otrzymać "jak najlepsze doświadczenia".

Co ciekawe, FIFA 21 zostanie udostępniona przed premierą, ale wyłącznie posiadaczom abonamentu EA PLAY - ci otrzymają dostęp do gry 10 dni przed jej październikowym debiutem.Fani rzecz jasna nie są zadowoleni i na deweloperów zdążyła wylać się pełne wiadro krytyki. To bowiem pierwsza tego typu sytuacja od dawna i argumentowana dosyć niezrozumiałymi powodami.

 

Co sądzicie o decyzji EA? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.