FIFA 18 na kanałach polskich YouTuberów!

FIFA 18 na kanałach polskich YouTuberów!

FIFA 18 to bez wątpienia temat, który elektryzuje obecnie wszystkich fanów elektronicznej rozgrywki w sportowym wydaniu. Nie tak dawno informowaliśmy o wydaniu wersji demonstracyjnej gry, niektórzy jednak mieli okazję testować już jej pełną wersję. Do tego grona zalicza się elita polskich youtuberów zajmujących się na co dzień nagrywaniem rozgrywki z właśnie Fify. Wszystko to w ramach EA Capture Event organizowanego w Londynie. Kogo mogliśmy tam zobaczyć?
Do stolicy Anglii udali się PLKD, Junajted, DoMManU, Lachu, Urbix, Jacob i około setka innych youtuberów u których na kanale możemy zobaczyć rozgrywkę z różnych odsłoń najpopularniejszej gry piłkarskiej. Całość była organizowana przez firmę Electronic Arts, czyli producenta i wydawcę Fify. Na wydarzeniu twórcy mieli okazję zagrać w najnowszą odsłonę, spotkać się z innymi twórcami oraz nagrać materiały na własne kanały. Mieli także możliwość m.in. otwarcia paczek co wiązało się z naprawdę dużymi emocjami - oczywiście wszystko w ramach współpracy z EA.Po więcej materiałów zapraszamy na poszczególne, podlinkowane kanały wspomnianych twórców. Znajdziecie na nich m.in. układanie draftów czy pojedynki między nimi w Fifę, gdzie będziecie mogli w pewnym stopniu na własne oczy ocenić samą rozgrywkę i nowe funkcje. Na pewno z podobnych filmów wyciągnięcie wiele cennych informacji, które bez wątpienia zachęcą was do zakupu najnowszej odsłony gry. Zachęcamy do oglądania!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.