Odkryto nowy easter egg na YouTube!

Odkryto nowy easter egg na YouTube!

Twórcy przeróżnych gier czy aplikacji często umieszczają w swoich produkcjach tzw. easter eggi, czyli często niewidoczne funkcje oraz rzeczy, które równie często w pewien sposób do czegoś nawiązują np. elementów popkultury. Nie inaczej jest w przypadku Google. 


Na YouTube od pewnego czasu można dostrzec niekiedy dziwne zjawisko. Wystarczy, że włączycie film traktujący o fidget spinnerze, a ikona ładowania materiału również się w niego zamieni. Firma w ten sposób pewnie chce nawiązać do popularności tejże zabawki. Mimo że trend powoli zdaje się przemijać to warto zwrócić na ten fakt uwagę.Tak jak wspomnieliśmy wcześniej - aby na własne oczy zobaczyć kręcący się fidget spinner zamiast ikony ładowania na YouTube, wystarczy włączyć materiał, którego tematyka opiera się właśnie na tej zabawce i przewinąć go do niezbuforowanego jeszcze fragmentu.

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.