FBI wkroczyło do domu Jake Paula

FBI wkroczyło do domu Jake Paula

Do domu Jake'a Paula wkroczyli funkcjonariusze Federalnego Biura Śledczego (FBI). Otrzymali oni od sądu nakaz przeszukania posiadłości, lecz jego powody nie są do końca znane.


Jake Paul jest od kilku dni na celowniku światowych mediów. Na teren jego posiadłości w Calabasas zawitało bowiem FBI. Jak donoszą źródła, służby znalazły tam wiele sztuk broni palnej, a sąsiedzi informują o "tajemniczych nocnych eksplozjach".

Sam powód wydania nakazu przeszukania nie został oficjalnie podany.  Podobno wszystko ma związek z udziałem influencera w tegorocznych zamieszkach w centrum handlowym. Na razie jednak nie jest planowane aresztowanie twórcy, prowadzone będzie tylko dochodzenie.

Materiał z "wizyty" FBI możecie zobaczyć poniżej. Jake'a Paula nie było w domu podczas zamieszania.Pojawiają się również głosy o niezapłaconym podatku w postaci 2 milionów dolarów. Rzecz jasna najbardziej interesująca jest sprawa znalezionych karabinów, lecz jak na razie FBI w tym temacie milczy. Pozostaje więc oczekiwać na dalsze informacje.

 

Co sądzicie o całej akcji? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.