Fazowski wyróżniony w rankingu podróżników. Zapowiedział także nową podróż

Fazowski wyróżniony w rankingu podróżników. Zapowiedział także nową podróż

Jeszcze nie tak dawno Fazowski zapowiedział spotkania w całej Polsce, a już przy okazji chwalenia się nowo zdobytymi wyróżnieniami potwierdza nową podróż. Co dobrego dzieje się u najpopularniejszego polskiego podróżnika na YoTube?  


Fazowski zdobył istotne wyróżnienia na portalu zbakcylowani w rankingu podróżników. Znalazł się on na szczycie wspomnianego rankingu oraz zajął pierwsze miejsca w kategorii "Top 50 profili na Facebooku" i "Top 20 kanałów na YouTube". Na oddzielne zdanie zasługuje także wyróżnienie za najlepszą wyprawę solo.Za swój sukces Faza dziękuje przede wszystkim swoim fanom, którym to wszystko zawdzięcza. Najważniejszą wiadomością dla wielu jednak jest to, że już niedługo Faza wyrusza w kolejną dużą podróż, którą oczywiście będzie można śledzić na jego kanale na YouTube.

A na tę chwilę Faza zostawia nas ze swoim Instagramem, którego poleca śledzić. Wrzuca on tam zdjęcia ze swojego prywatnego życia oraz oczywiście podróży, więc można być całkowicie na bieżąco.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.