Fazowski z zapowiedzią wyjazdu do Afryki Zachodniej

Fazowski z zapowiedzią wyjazdu do Afryki Zachodniej

Pewien czas temu Dawid Fazowski poinformował, że planuje wybrać się w kolejną podróż - opublikowana została zapowiedź wyjazdu. Autor kanału "Przez Świat Na Fazie" zawędruje do Afryki zachodniej.


Trzeba przyznać, że ten kierunek nie jest zbyt popularny - zarówno jeśli chodzi o turystów, jak i podróżników. Dawid jednak przyzwyczaił swoich widzów do tego, że podejmuje się raczej niekonwencjonalnych wypraw. Pobyt w Afryce ma potrwać około 3 miesiące.

Pierwszym celem twórcy będzie dotarcie na Gibraltar. Potem Dawid odwiedzi m.in. Maroko, Wybrzeże Kości Słoniowej oraz Nigerię. Fazowski w najnowszym materiale twierdzi, iż będzie to jego najtrudniejsza do tej pory podróż.Autor kanału poprosił o pomoc swoich widzów. Do realizacji serii z Afryki Zachodniej potrzebna jest mu kamera, mnóstwo baterii oraz wizy do odwiedzanych krajów. Wszystko to kosztuje, a prywatne środki niestety nie starczą podróżnikowi. Dawid w opisie filmu zamieścił numer konta, na który chętni widzowie mogą wpłacić dowolną kwotę. Każdy z darczyńców ma otrzymać kartkę pocztową prosto z Afryki.

Wyprawa na Czarny Ląd rozpocznie się już za dwa tygodnie, więc całkiem niedługo powinny na kanale "Przez Świat Na Fazie" ukazać się pierwsze materiały z nowej serii.

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.