Fazowski w jednym z najniebezpieczniejszych krajów świata!

Fazowski w jednym z najniebezpieczniejszych krajów świata!

Kilka dni temu informowaliśmy was o zakończeniu podróży Fazowskiego po Afryce. Jak wspomnieliśmy, teraz postanowił wybrać się na wschód - do Azji. Po kilku dniach dotarł do miejsca, o którym myślał od dawna. Jest to jedno z najniebezpieczniejszych państw świata - Afganistan!

Twórca kanału "Przez Świat na Fazie" słynie z odważnych (nie zawsze przemyślanych), ale co najważniejsze dobrze kończących się przygód. Kolejną mają być odwiedziny Afganistanu, w którym już najprawdopodobniej przebywa już Dawid.Afganistan na liście najniebezpieczniejszych państw świata według globalnego indeksu pokoju znajduje się na drugim miejscu! Za nim stanęły takie kraje jak Pakistan, Sudan, Somalia, Irak. Przed nim jedynie jedno państwo uważane jest za bardziej niebezpieczne i jest to Syria. W Afganistanie sytuacja jest wyjątkowo niestabilna, bowiem rząd kontroluje jedynie 60% kraju. Dodatkowo, w największych miastach regularnie dochodzi do zamachów terrorystycznych na ogromną skalę. Kilka dni temu w stolicy Afganistanu - Kabulu miał miejsce atak, w którego wyniku zginęło ponad 150 osób. Trzymamy kciuki, aby na miejscu wszystko poszło po myśli Fazy! Pierwsze zdjęcia Dawida z tego kraju znajdziecie poniżej:#przezswiatnafazie Afganistan bejbe!!


Post udostępniony przez Faza Fazowski (@przez_swiat_na_fazie)
#przezswiatnafazie Jest ogień!!!!


Post udostępniony przez Faza Fazowski (@przez_swiat_na_fazie)

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.